DM Millennium: AKUMULUJ akcje Prokomu

17-03-2004, 09:20

DM Millennium podwyższył rekomendację Prokomu z NEUTRALNIE do AKUMULUJ. W raporcie z 8 marca, zatytułowanym ‘Rekordowy portfel zamówień’, cenę docelową akcji spółki oszacowano na 240,60 zł.

Analitycy oczekują, że dzięki kontraktom z PZU, TP SA oraz PKO BP skonsolidowane wyniki spółki za 2004 rok będą równie dynamicznie rosły co w roku ubiegłym. Portfel zamówień na 2004 wynosi 800 mln zł. Ponadto istnieje szansa, że jeszcze w tym roku spółka otrzyma pieniądze z realizacji kontraktów offsetowych.

- Ze względu na duży portfel zamówień na 2004 rok, podpisanie umowy z PZU oraz bardzo dobre wyniki za 2003 rok podwyższyliśmy prognozy wynikóww Grupy Prokom, co zwiększyło naszą wycenę Prokomu do 240 PLN na akcję. Nasza wycena przewyższa obecną [8 marca-red.] wycenę giełdową Prokomu w związku z tym podwyższamy nasza rekomendację z NEUTRALNIE do AKUMULUJ – głosi raport DM Millennium.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / DM Millennium: AKUMULUJ akcje Prokomu