DM Penetrator chce wprowadzić na GPW w I kwartale 5 spółek

ISB
07-01-2008, 15:25

Dom Maklerski Penetrator planuje upublicznić 5 spółek w I kwartale tego roku, poinformował w poniedziałek Sebastian Pająk, dyrektor Corporate Finance Penetratora.

"Chcemy przeprowadzić, oprócz Cyfrowego Polsatu i spółki Pro-Bud, jeszcze dwie oferty na głównym rynku giełdy warszawskiej i jedną na New Connect" - powiedział Pająk dziennikarzom w poniedziałek. Dodał, że Penetrator ma jeszcze podpisane trzy umowy na realizacje IPO w kolejnych kwartałach - dwóch na rynku głównym i jedną na New Connect.

Pająk podał, że oprócz bardzo dużej oferty Cyfrowego Polsatu, wartość ofert będzie opiewała na kilkadziesiąt mln zł każda, a oferta spółki, która trafi na New Connect nie przekroczy 10 mln zł.

Przygotowywane spółki działają w różnych sektorach: medialnym, budowlano-deweloperskim, dystrybucyjnym i marketingowym. (ISB)

maza/mtd

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / DM Penetrator chce wprowadzić na GPW w I kwartale 5 spółek