Do Caspara nakapało grosza

  • Jagoda Fryc
20-12-2015, 22:00

Pomysł zarabiania na rynkach całego świata skusił inwestorów, którzy na zakup jednostek uczestnictwa wydali prawie 19 mln zł.

Caspar Globalny ma stosować aktywną alokację zależną od sytuacji makroekonomicznej i wydarzeń rynkowych. Będzie inwestował w fundusze i ETF-y sektorowe, krajowe oraz wybrane inwestycje specjalistyczne.

— Zaletą funduszu jest niski, wynoszący zaledwie 1 tys. zł, próg wejścia. Jest to więc propozycja nie tylko dla osób bogatych, ale również mniej zamożnych, które mają świadomość, że pieniądze powinny dla nich bezpiecznie pracować. Dajemy inwestorom dostęp do produktów i rynków, które są nierzadko poza zasięgiem klientów indywidualnych — zachwala Andrzej Miszczuk, zarządzający portfelem. Ekspert przekonuje, że w dobie ogromnej zmienności na rynkach, niepokoju geopolitycznego, a także nieustającego marazmu na GPW, najlepszą receptą na zyski są inwestycje na całym świecie, które pozwalają na minimalizację ryzyka. Obecnie w portfelu Caspara Globalnego najwięcej miejsca zajmują aktywa z rynku azjatyckiego i japońskiego. Kolejne pozycje będą dobierane w rytm wydarzeń globalnych, działalności banków centralnych i kreowanych w ten sposób trendów rynkowych. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jagoda Fryc

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Do Caspara nakapało grosza