DOFE wypromuje unijne projekty

opublikowano: 20-04-2016, 22:00

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) odbędą się między 12 a 15 maja

Jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego przez UE i chciałbyś pokazać go bezpłatnie i w ciekawej formie szerszemu gronu odbiorców? Zgłoś się do tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), które odbędą się między 12 a 15 maja. To okazja, aby zaprezentować zrealizowane przedsięwzięcia mieszkańcom najbliższej okolicy i wypromować je na całą Polskę.

DOFE to największa akcja przedstawiająca polskie projekty dofinansowane z funduszy unijnych. W jej ramach w poprzednich edycjach w całym kraju odbyły się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów dotowanych z Brukseli. Szansę na prezentację dokonań mają nie tylko realizatorzy dużych, spektakularnych projektów, ale też wykonawcy działający tylko na rynku lokalnym. Projekty można zgłaszać tylko do 22 kwietnia. Więcej informacji na: www.dniotwarte.eu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / DOFE wypromuje unijne projekty