Dolny Śląsk: 56 mln zł na B+R

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 18-06-2018, 22:00

Już za dwa tygodnie mali i średni gracze z regionu będą mogli ubiegać się o dotacje na wdrażanie wyników prac badawczo -rozwojowych.

Okazję do tego daje im poddziałanie 1.5.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego („Rozwój produktów i usług w MŚP”). Do podziału między wnioskodawców jest 56 mln zł. Na granty mogą liczyć inwestycje związane z wdrażaniem innowacji produktowych i procesowych. Premiowane będą projekty wpisujące się w jedną z regionalnych inteligentnych specjalizacji woj. dolnośląskiego. W tym zestawieniu są m.in. branża chemiczna i farmaceutyczna, żywność wysokiej jakości, surowce naturalne i wtórne, produkcja maszyn i urządzeń, a także technologie informacyjno-komunikacyjne. Przedsiębiorca musi prowadzić działalność gospodarczą na terenie woj. dolnośląskiego. © Ⓟ

WAŻNA DATA

2.07 Od tego dnia firmy MSP będą mogły składać wnioski o dotacje z poddziałania 1.5.1 RPO WD. Nabór zakończy się 31 sierpnia.

WIĘCEJ INFORMACJI

www.dip.dolnyslask.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Dolny Śląsk: 56 mln zł na B+R