Dom Development sprzedaje młyny królewskie

[MAS]
opublikowano: 27-03-2012, 00:00

Stołeczny deweloper rozpoczął sprzedaż mieszkań, które powstaną na osiedlu Młyny Królewskie w Warszawie.

Mimo że podczas konferencji prasowej na początku marca przedstawiciele warszawskiego dewelopera deklarowali, że spółka nie będzie znacząco zwiększała oferty mieszkań, to właśnie zapowiedziano rozpoczęcie sprzedaży już trzeciej nowej inwestycji w tym roku.

Cztery budynki z 294 mieszkaniami staną w rejonie ulic Obozowej, Ostroroga, Wawrzyszewskiej i św. Stanisława w dzielnicy Wola. Bloki będą miały po 6 lub 7 kondygnacji.

Najmniejsze jednopokojowe mieszkania będą liczyły 27,6 mkw., natomiast największe czteropokojowe127 mkw. Za metr kwadratowy będzie trzeba zapłacić od 6,2 do 9 tys. zł.

Na osiedlu znajdzie się również 6 lokali usługowych o powierzchni od 24,3 do 113,4 mkw. Pod budynkami zaplanowano dwukondygnacyjną halę garażową. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Mąka Sojka Architekci. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w IV kw. 2013 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [MAS]

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu