Dotacje dla eksporterów

MBE
opublikowano: 24-06-2013, 00:00

8 lipca startuje nabór do unijnego konkursu, w którym przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego mogą sięgnąć po dotacje na udział w imprezach targowych, krajowych lub zagranicznych.

O wsparcie mogą się ubiegać mikro-, małe i średnie firmy, mające siedzibę lub oddział i prowadzące działalność gospodarczą minimum 12 miesięcy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Maksymalna kwota dofinansowania nie może przekroczyć: 80 tys. zł w przypadku targów i wystaw krajowych o charakterze międzynarodowym i 120 tys. zł — w przypadku targów i wystaw organizowanych za granicą. Wniosek o dofinansowanie należy złożyć nie później niż dwa miesiące przed zaplanowanym uczestnictwem w targach lub wystawach. Przyjmuje je Punkt Informacyjno-Podawczy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko- -Pomorskiego w Toruniu (pl. Teatralny 2, parter).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu