Dotacje rozwiną laboratoria

opublikowano: 30-09-2018, 22:00

5 października w Warszawie odbędzie się szkolenie dla mazowieckich przedsiębiorców, którzy potrzebują zastrzyku kapitału na rozwój firmowych laboratoriów. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Eksperci będą zachęcać przedstawicieli biznesu do udziału w konkursie z działania 1.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego („Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw”). Przedstawią zasady naboru, w tym m.in. kryteria oceny projektów. Dotacyjne wsparcie obejmie m.in. inwestycje w specjalistyczną aparaturę, sprzęt i technologie niezbędne do prowadzenia prac B+R nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Warunkiem ubiegania się o dofinansowanie będzie przedstawienie agendy badawczej zgodnej z inteligentnymi specjalizacjami Mazowsza. W szranki o dotacje będą mogły stanąć zarówno MŚP, jak i duzi gracze oraz powiązania kooperacyjne.

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu