Drzewiecki: prawdziwe złoto jest pod karoserią

opublikowano: 14-09-2017, 18:19
aktualizacja: 14-09-2017, 18:20

Gościem Pulsu Dnia jest Wojciech Drzewiecki z Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, z którym rozmawiamy o przyszłości polskiego samochodu elektrycznego, planach rządu odnośnie wsparcia dla zakupu e-samochodów, a także laureatach konkursu na prototyp polskiego samochodu elektrycznego.

- Moim zdaniem o elektromobilności powinniśmy myśleć pod innym kątem. Gdybym był doradcą premiera Morawieckiego, to radziłbym mu jednak inny kierunek rozwoju, bo zarabia się na nowoczesnych technologiach, niekoniecznie na samochodach, ale na tym co w tych samochodach jest i na tym bym się koncentrował. Jedyne czego nam brakuje, to pieniędzy. Fajnie, że projekty powstają, ale z punktu widzenia państwa priorytetem powinna być produkcja i przechowywanie energii -mówi Wojciech Drzewiecki z Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar  
 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Drozd

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Drzewiecki: prawdziwe złoto jest pod karoserią