Dwaj zarządzający dołączyli do Rockbridge TFI

opublikowano: 10-10-2018, 08:41

Witold Chuść i Karol Godyń przenieśli się z Altus TFI do zależnego Rockbridge TFI.

Witold Chuść został wiceprezesem zarządu i dyrektorem inwestycyjnym (CIO), Karol Godyń objął stanowisko head of equity. Obaj do niedawna związani byli z Altus TFI, które pośrednio kontroluje Rockbridge TFI. 

Karol Godyń i Witold Chuść, do niedawna związani z Altus TFI, dołączyli do jego spółki pośrednio zależnej - Rockbridge TFI.
Zobacz więcej

Transfer

Karol Godyń i Witold Chuść, do niedawna związani z Altus TFI, dołączyli do jego spółki pośrednio zależnej - Rockbridge TFI. Fot: Marek Wiśniewski, Puls Biznesu

- Wzmocnienie zespołu jest wynikową realizowanej przez nas strategii oraz okazji, jaką jest możliwość przejęcia najlepszych ludzi z rynku. Sukcesy Witolda Chuścia, najpierw w Pioneer Investment Management, potem w BPH TFI, gdzie aktywa funduszy dłużnych pod jego zarządzaniem wzrosły przez 3 lata ponad 10 razy plasują go niewątpliwie wśród najbardziej doświadczonych i skutecznych zarządzających na polskim rynku. Z Karolem Godyniem spotkaliśmy się już wcześniej na drodze zawodowej w Skarbiec TFI. W Rockbridge będzie kierował zespołem zarządzania akcjami. Cieszę się, że dołączyli do nas ludzie z tak ogromnym doświadczeniem i sukcesami. – mówi Tomasz Stadnik, prezes Rockbridge TFI.

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu