Dzień Inwestora 2010 w Pekaes

DI
opublikowano: 26-11-2010, 11:24

Pekaes, skoncentrowany na rozwoju usług TSL, pokazuje, że realizowana przez spółkę strategia przynosi dobre rezultaty.

Wczoraj zarząd i zespół odpowiedzialny za rozwój konkretnych produktów i kluczowych obszarów biznesowych spotkał się w Błoniu z przedstawicielami rynku kapitałowego, by skomentować wyniki trzeciego kwartału, przedstawić aktualne tendencje w sektorze oraz perspektywy jego dalszego wzrostu.

Jacek Machocki, prezes spółki, jako gospodarz spotkania zadbał o przedstawienie inwestorom nowych twarzy w spółce w tym Mirosława Piskorza - dyrektora finansowego, który dołączył do firmy na początku listopada tego roku.

Pekaes, budując swoją pozycję rynkową, podkreśla, że jest partnerem logistycznym z bardzo dobrą paletą usług, fachowym zespołem i dużym potencjałem rozwojowym. Spółka stawia na nowoczesne technologie i kompetencje ludzi.

Inwestorzy, przedstawiciele kluczowych instytucji finansowych, odwiedzili spółkę w większości po raz pierwszy. Formuła Dnia Inwestora w Pekaes,  w czasie którego spółka dzieli się swoją wiedzą w swoim naturalnym otoczeniu, po raz kolejny została przyjęta przez gości z uznaniem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane