eHandel spotka się w Poznaniu

[DI, PAP]
opublikowano: 29-02-2012, 00:00

WYDARZENIE

Blisko 100 firm oferujących usługi i produkty wspierające handel w internecie zaprezentuje się w piątek na Targach eHandlu. Impreza odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Swoją ofertę prezentować będą m.in. dostawcy usług logistycznych, oprogramowania do sklepów internetowych, agencje interaktywne, a także firmy zajmujące się e-bezpieczeństwem i płatnościami w sieci. Poza firmami polskimi swoją ofertę przedstawią wystawcy z Niemiec i Francji.

— Targi eHandlu powstały po to, by stworzyć możliwość spotkania się przedstawicieli i dostawców usług związanych z handlem elektronicznym z osobami reprezentującymi sklepy internetowe lub z zainteresowanymi uruchomieniem własnej działalności w sieci — powiedziała reprezentująca organizatorów wydarzenia Dorota Harasimowicz.

Pierwsza edycja targów miała miejsce w maju 2011 r. Według organizatorów zainteresowanie potwierdziło zasadność tego typu imprez.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [DI, PAP]

Polecane