Eksperci przełożą pomysły na strategię

opublikowano: 10-07-2014, 00:00

Mazowieckie firmy z sektora MSP dostaną bezpłatne wsparcie w planowaniu długoterminowych działań.

„Zatrudnienie Fair Play” — to nazwa projektu finansowanego z funduszy unijnych, który wesprze przedsiębiorców z Mazowsza w zarządzaniu biznesem. Przedsięwzięcie ma poprawić planowanie rozwoju firmy, współpracę pracowników w różnym wieku i przepływ informacji w firmie.

Głównym celem jest jednak pomoc ekspertów w przełożeniu pomysłów na rozwój na konkretny dokument i plan działania. Właściciele i prezesi firm mogą dzięki specjalistom bardziej konkretnie określić cele strategiczne i formułować strategie zarządzania zasobami ludzkimi z uwzględnieniem zarządzaniawiekiem i mentoringu.

Wszystko zgodnie ze standardem „Zatrudnienie Fair Play”. Wprowadzając profesjonalne zarządzanie zasobami ludzkimi i budując zespół pracowników identyfikujących się z problemami, firma może znacznie poprawić swoją pozycję konkurencyjną — przekonują organizatorzy przedsięwzięcia.

W projekcie mogą wziąć udział tylko mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwa mające siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie województwa mazowieckiego.

W tworzeniu i realizacji strategii właściciele firm samodzielnie lub razem z ekspertami będą korzystać z internetowego generatora strategii dostępnego na stronie www.zfp.zostanmentorem.pl. Przedsiębiorca sam decyduje, kto i w jakim tempie bierze udział w pracach nad strategią — bez konieczności opuszczania siedziby firmy, dzięki czemu oszczędza czas i pieniądze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu