Ela połączy Łódź z Warszawą

(Paweł Kubisiak)
28-10-2006, 10:22

Od poniedziałku rusza nowy projekt MPK–Łódź pod nazwą „ELA”. Przedsiębiorstwo rozpocznie regularne kursy autobusowe relacji Łódź – Warszawa.

Od najbliższego poniedziałku (30 października) rusza nowy projekt MPK–Łódź pod nazwą „ELA”. W ten sposób przedsiębiorstwo rozpocznie regularne kursy autobusowe relacji Łódź – Warszawa – Łódź.

Kursy z Łodzi, z przystanku końcowego, przy dworcu Łódź – Kaliska będą następowały o godzinie 5.05 i 14.15. Planowane przyjazdy do krańcowego przystanku w Warszawie przy placu Defilad odpowiednio: 7.45 i 17.00.

Z Warszawy kursy są przewidziane o godzinie 9.45 oraz 17.30. Autobus odjeżdżający z Warszawy o godzinie 9.45 spodziewany jest w Łodzi o godzinie 12.45 na przystanku przy porcie lotniczym Łódź.

Bilety w promocyjnej cenie będą kosztowały 29 zł.

Linia do Warszawy będzie obsługiwana przez komfortowe autobusy marki Mercedes – Benz Travego. Gorące napoje będą serwować stewardesy.

DI

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Ela połączy Łódź z Warszawą