Elektryczny rower dla milionowego klienta

opublikowano: 08-06-2017, 22:00

Spółka innogy Stoen Operator, zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną, przyłączyła milionowego klienta.

Rozwój Warszawy pozytywnie wpływa na działalność spółki. Tylko w ostatnich trzech latach liczba przyłączonych odbiorców energii elektrycznej wzrosła o ponad 35 tys. Plany innogy Stoen Operator na lata 2014-19 zakładają 1,9 mld zł inwestycji w stołeczną sieć elektroenergetyczną. W ubiegłym roku spółka wydała w Warszawie ponad 240 mln zł, w tym 87 mln zł na kolejne przyłączenia, a niemal 110 mln zł na modernizację i budowę sieci. Przykładem dużej inwestycji jest przeniesienie pod ziemię napowietrznej linii biegnącej z Górnego Mokotowa w kierunku Elektrociepłowni Siekierki. W październiku 2016 r. rozpoczął się demontaż 6,5-kilometrowegoodcinka linii naziemnej, a część odzyskanego terenu w okolicach Jeziorka Czerniakowskiego będą mogli wykorzystywać mieszkańcy.

NAGRODA: Milionowym klientem okazał się pan Józef z Wilanowa, 
który otrzymał od firmy innogy Stoen Operator nowoczesny rower z napędem
 elektrycznym.
Zobacz więcej

NAGRODA: Milionowym klientem okazał się pan Józef z Wilanowa, który otrzymał od firmy innogy Stoen Operator nowoczesny rower z napędem elektrycznym. Fot. ARC

— Codziennie przyłączamy nowych odbiorców prywatnych i biznesowych, jednocześnie inwestując w modernizację sieci. Staramy się w ten sposób sprostać wymaganiom stolicy, która nieustannie potrzebuje energii, by się rozwijać — podkreślał Robert Stelmaszczyk, prezes innogy Stoen Operator, na uroczystości z okazji pozyskania milionowego klienta. Kilka dni temu pan Józef z Wilanowa otrzymał od firmy rower z napędem elektrycznym, który działa jak tradycyjny jednoślad, pozwalając na spokojną jazdę ścieżkami rowerowymi. To jednak nowoczesny pojazd, który ze wsparciem silnika elektrycznego bez większego wysiłku, pomoże w przejechaniu nawet 90 km.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu