Enter Air ma umowę na 250 mln zł

opublikowano: 28-12-2022, 14:47
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Linia czarterowa podpisała umowę o współpracy w sezonie lato 2023 i zima 2023/24 z pierwszym biurem podróży. Będą loty z Radomia.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • z którym biurem Enter Air zawarł umowę
  • jakie usługi obejmuje

Giełdowy Enter Air podpisał umowę czarterową na przyszły rok z pierwszym dużym partnerem — Itaką. Jej szacunkowa wartość wynosi 56,2 mln USD (około 248 mln zł).

— Program obejmuje wszystkie najbardziej popularne destynacje turystyczne z wylotami z ośmiu polskich miast. Po raz pierwszy planujemy wykonywanie dla Itaki w sezonie letnim operacji na Zanzibar z Warszawy i Katowic. Będą też loty z lotniska w Radomiu na czterech kierunkach tygodniowo. Popyt na nasze usługi jest duży. Negocjujemy kolejne umowy z dużymi polskimi touroperatorami — mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Umowa obowiązuje do 30 kwietnia 2024 r. Łączna wartość wynikających z niej świadczeń nie jest możliwa do ustalenia, więc jej ostateczna wartość może się różnić od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane