Equilis rusza z projektem handlowym

DK
opublikowano: 23-07-2018, 22:00

Jeden z największych belgijskich deweloperów komercyjnych i mieszkaniowych rozpoczyna działalność w Polsce.

Jeden z największych belgijskich deweloperów komercyjnych i mieszkaniowych rozpoczyna działalność w Polsce. Pierwszą znaczącą inwestycją Equilis w Polsce będzie centrum handlowe Galeria Chełm, które powstanie w formule joint venturez Acteeum Group.

— Nasza decyzja o rozpoczęciu działalności w Polsce to efekt stabilnej sytuacji gospodarczej kraju, wpływającej na dobrą kondycję rynku nieruchomości. W Chełmie chcemy stworzyć miejsce zakupów, jakiego w tym mieście dotąd nie było — mówi Monika Woźniak-Zawioła, dyrektor generalny Equilis w Polsce.

Galeria Chełm to obiekt obliczony na 17,5 tys. mkw. w którym powstanie 55 sklepów, przy czym 70 proc. planowanej powierzchni już zostało wynajęte. Wartość inwestycji wyniesie około 30 mln EUR. Portfolio inwestycji przygotowywanych przez Equilis obejmuje też 11-kondygnacyjny projekt mieszkaniowy na ok. 100 mieszkań i lokali usługowych, przy ul. Bukowińskiej w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu