EU Gateway otwiera firmom drzwi do Azji

SW
opublikowano: 01-06-2012, 00:00

Firmy dekoratorskie, które chcą pokazać się w Korei i Japonii, muszą się spieszyć. Termin składania aplikacji mija 4 czerwca.

Polskie firmy działające w branży wystroju wnętrz mają szansę na udział w misjach biznesowych w Japonii organizowanych w ramach programu EU Gateway to Japan and Korea, który koordynuje firma doradcza Deloitte.

W ramach projektu wybrane przedsiębiorstwa będą mogły zaprezentować swoją ofertę firmom japońskim zainteresowanym współpracą z Europą. Aplikacje można składać do 4 czerwca br.

Zgłaszać się mogą podmioty działające w sektorze wystroju wnętrz, np. dostarczające produkty dekoratorskie o nowoczesnym wzornictwie, np.: oświetlenie wnętrz, tkaniny, tapety, dywany, zasłony, rolety, artykuły dekoracyjne (zegary, ceramika, naczynia, sztućce itp.) czy małe meble. Misje dla przedstawicieli branży odbędą się 29 października — 2 listopada 2012 r. w Tokio.

Jest to kolejna edycja programu EU Gateway, finansowanego i zarządzanego przez Unię Europejską, który ma pomóc przedsiębiorcom z krajów członkowskich rozwijać kontakty na rynkach azjatyckich. Deloitte jest odpowiedzialny za rekrutację firm. Razem z Komisją Europejską bierze udział w procesie selekcji

podmiotów zainteresowanych uczestnictwem, jak również zapewnia wsparcie na etapie przygotowań do misji dla wybranych przedsiębiorstw. Aplikacja do programu EU Gateway i wsparcie koordynatora programu są bezpłatne.

W trakcie misji biznesowych EU Gateway to Japan and Korea przedsiębiorstwa europejskie mogą zapoznać się z warunkami działania na rynku japońskim i południowokoreańskim, dzięki pomocy doradców oraz udostępnieniu badań rynku.

Zakwalifikowane firmy otrzymują również wsparcie finansowe w czasie przygotowań i uczestnictwa w misji. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.eu-gateway.eu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu