Euro 2012: Zmiany partnera nie będzie

PAP
opublikowano: 19-06-2008, 16:07

Nie będzie zmiany organizatora piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku, takie stanowisko zaprezentowali podczas spotkania w Warszawie minister sportu i turystyki Mirosław Drzewiecki i przewodniczący narodowej Agencji Ukrainy ds. EURO 2012, Jewhen Czerwonenko.

"Nie zastanawiamy się nad zmianą partnera w organizacji Euro 2012" - powiedział Mirosław Drzewiecki. Zdementował także pogłoski o zmianie współorganizatora tych mistrzostw. Nikt nie prowadzi rozmów o zmianach partnerów - z Niemcami, z nikim innym - podkreślił.

Jewhen Czerwonenko zwrócił uwagę, iż wybór Polski i Ukrainy w Cardiff do roli organizatorów piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r. stworzył obu narodom wielką szansę, w tym szansę rozwoju cywilizacyjnego. Jak powiedział - nie ma powodów, by dawać komukolwiek podstawy, iż nie uda się wspólnie przeprowadzić mistrzostw. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Euro 2012: Zmiany partnera nie będzie