Europejskie święto biznesu w Łodzi

Dyskusje, warsztaty, spotkania B2B — Europejskie Forum Gospodarcze będzie okazją do pogłębienia wiedzy o biznesie.

Na początku przyszłego tygodnia już po raz ósmy odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze — Łódzkie, coroczne miejsce spotkań i wymiany myśli właścicieli małych, średnich i dużych polskich przedsiębiorstw. Tegoroczna edycja wydarzenia planowana jest w Łodzi na 28 i 29 września. Jej organizatorem ponownie jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, w tym roku we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego. Hasło tegorocznej edycji to „Wyzwania Europy — gospodarka, pieniądze, biznes”. Tej tematyki będą dotyczyły panele dyskusyjne w ramach forum. Przedsiębiorcy i eksperci poruszą najważniejsze kwestie związane z aktualną sytuacją gospodarczą — z ukierunkowaniem na potencjał regionów. Forum ma być impulsem zachęcającym do współpracy między biznesem, samorządami i nauką. Ma też na celu promowanie innowacyjności, najnowszych osiągnięć i najlepszychpraktyk biznesowych. Dlatego znaczna część forum będzie poświęcona potrzebie nowatorskich rozwiązań. Tego dotyczyć będzie m.in. panel „Innowacyjność — być albo nie być polskiej gospodarki”. Zainteresowaniem powinien cieszyć się także panel dyskusyjny dotyczący marek terytorialnych jako narzędzia do skutecznego kreowania wizerunku miast i regionów.

Oprócz paneli dyskusyjnych na przedsiębiorców czekają m.in. spotkania B2B, sesje plenarne oraz warsztaty dotyczące aspektów prawnych transferu nowych technologii. Będzie mnóstwo okazji do wymiany doświadczeń i rozmów o współpracy. Wśród prelegentów Forum są m.in. byli prezydenci Polski Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, prezydent Konfederacji Lewiatan Henryka Bochniarz oraz prezes BCC Marek Goliszewski. Patronem medialnym VIII Europejskiego Forum Gospodarczego jest „Puls Biznesu”. © Ⓟ

WIĘCEJ INFORMACJI: Szczegóły można znaleźć na stronie: http://forum.lodzkie.pl/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Europejskie święto biznesu w Łodzi