Eurotel bez ograniczeń

KZ
opublikowano: 01-03-2013, 00:00

Akcja Inwestor

Pytanie czytelnika: Jesteście dilerem T-Mobile i Play. Zakładam, że nie możecie już reprezentować Orange, ale na rynku pojawiają się od czasu do czasu nowi gracze, np. Virgin Mobile. Czy Eurotel może nawiązać współpracę z nowym podmiotem?

Odpowiedź spółki: Zgodnie z zapisami umów, jakie mamy podpisane z operatorami dotyczących zakazu konkurencji, mamy możliwość współpracy z innymi operatorami poprzez spółki zależne. Przykładem jest jedna ze spółek naszej grupy — Viamind, która obsługuje sieć operatora Play. Oznacza to, że istnieje możliwość prowadzenia współpracy również z operatorem Orange, podobnie jak z każdym innym, który mógłby się pojawić. Nasze plany nie zakładają jednak raczej obecnie takiej współpracy opartej na tradycyjnej sieci sprzedaży w salonach, a bardziej poprzez świadczenie innych form usług, jak np. call center. W przypadku całkiem nowego operatora oczywiście ten model może być inny i jest również możliwy do przeprowadzenia przez nas.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu