Expo Kadry za darmo

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 01-10-2012, 00:00

Pod patronatem „PB”

Największa wystawa poświęcona tematyce zarządzania ludźmi Expo Kadry odbędzie się 12-13 listopada w Hotelu Marriott w Warszawie. Jest przeznaczona nie tylko do pracowników działów HR, ale również do wszystkich dyrektorów i menedżerów, którzy zarządzają zespołami.

Uczestnicy będą mogli się zapoznać z ofertą firm szkoleniowo- -doradczych, rekrutacyjnych, wydawnictw, hoteli, platform szkoleniowych, usług medycznych. Będzie też można skorzystać z konsultacji ekspertów od pozapłacowych systemów motywacyjnych, rekrutacji, strategii zarządzania zasobami ludzkimi, pozyskiwania wartościowych pracowników, zarządzania zmianą, rozwoju kompetencji, nowoczesnych metod szkoleniowych itp. Będzie można również wysłuchać ponad 30 wystąpień. Gościem specjalnym będzie Michael A. Potter, który przedstawi nowe tendencje w zarządzaniu ludźmi. Uczestnicy Expo Kadry będą mogli wziąć także udział we współorganizowanej przez PARP dyskusji o nowej generacji pracowników. Przed przyjściem trzeba wypełnić formularz akredytacji na stronie www.expo.kongreskadry.pl. Udział w imprezie jest bezpłatny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu