Facebook traci topowego menedżera

ŁO, recode.net
opublikowano: 23-08-2018, 15:28

Właściciel największego portalu społecznościowego na świecie rozstaje się z człowiekiem odpowiedzialnym za rozwój biznesu.

- Dan Rose, topowy menedżer Facebooka, który nadzorował zespół odpowiadający za rozwój biznesu, opuszcza firmę - informuje serwis Recode

Zobacz więcej

Facebook jest największym portalem społecznościowym na świecie

REUTERS/Dado Ruvic/File Photo/FORUM

Menedżer dołączył do Facebooka w 2006 r., czyli zaledwie dwa lata po uruchomieniu portalu społecznościowego. Rose nie przechodzi do konkurencji, ale chce więcej czasu poświęcić rodzinie, która w zeszłym roku przeniosła się z Kalifornii na Hawaje.  

Rose odpowiadał bezpośrednio przed Sheryl Sandberg, dyrektor operacyjną Facebooka i był odpowiedzialny za umowy z partnerami takimi, jak firmy medialne, a także Apple i Google. Ponadto był szefem grupy zajmującej się przejęciami.  

To już druga poważna zmiana kadrowa w Facebooku w ostatnich miesiącach. W czerwcu ze spółką rozstał się Elliot Schrage, długoletni szef komunikacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, recode.net

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu