Fan kupił posiadłość po Whitney Houston

opublikowano: 04-06-2014, 11:00

Matthew Krauthamer, fan zmarłej w 2012 roku Whitney Houston, kupił posiadłość w New Jersey, którą amerykańska piosenkarka zbudowała w 1987 roku, kiedy na szczycie list przebojów znalazła się jej piosenka “I Wanna Dance With Somebody”.

Krauthamer, lekarz i inwestor, kupił posiadłość o powierzchni 20,2 tys. metrów kwadratowych, na której stoi dom o powierzchni 1264 metrów kwadratowych, za 1,5 mln USD (4,6 mln zł). Dom, w którym w 1992 roku Houston wzięła ślub z Bobbym Brownem, trafił na rynek już w 2009 roku. Z powodu kryzysu jego cenę kilkakrotnie obniżano. Ostatecznie w lutym kupiła go firma inwestycyjna za 1 mln USD i potem odsprzedała go Krauthamerowi. Fan piosenkarki zapowiedział, że chce przywrócić posiadłości stan świetności z lat 80. Nie zamierza jednak tworzyć muzeum piosenkarki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, yahoo.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Fan kupił posiadłość po Whitney Houston