Fani zebrali kasę na sofę dla Muska

Dominika Masajło
opublikowano: 18-04-2018, 22:00

Z powodu problemów ze zwiększeniem produkcji auta model 3 Elon Musk, twórca i prezes Tesli, musi ostatnio spać w fabryce.

Z powodu problemów ze zwiększeniem produkcji auta model 3 Elon Musk, twórca i prezes Tesli, musi ostatnio spać w fabryce. Fani wizjonera uznali, że skoro jego sofa nie nadaje się do spania, to zrzucą się na nową. W niedawnym wywiadzie dla CBS miliarder ujawnił, że ostatnio spędzał noce w fabryce Tesli we Fremont. — Kiedy tam byłem ostatni raz, dosłownie spałem na podłodze, bo sofa okazała się zbyt wąska — powiedział Elon Musk.

Zobacz więcej

Fot. Bloomberg

Ben Sullins, fan miliardera, w reakcji na to ogłosił na serwisie crowdfundingowym GoFundMe zrzutkę na sofę dla twórcy i szefa Tesli. Chciał zebrać 1000 USD. Szczodrość wielbicieli Elona Muska była jednak tak duża, że w ciągu jednego dnia uzbierano 5000 USD. W kampanii uczestniczyło 360 osób. Ben Sullins poinformował, że jeśli Tesla nie przyjmie zebranych pieniędzy, zostaną przeznaczone na cel charytatywny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu