LIDER ŚLĄSKI — ELTY.PL
Sklep internetowy Elty.pl od 2011 r. sprzedaje podzespoły i moduły elektroniczne do samochodów. — Elektronika — poza pracą — to również moje hobby. Dla jednego z moich projektów potrzebowałem modułów, które były dostępne tylko w Chinach. Musiałem sprowadzić ich większą liczbę. Niewykorzystane produkty postanowiłem sprzedać na Allegro. Okazało się, że trafiłem w niszę rynkową. I tak się to wszystko zaczęło — opowiada Piotr Danel. Głównym powodem uruchomienia sklepu było więc umożliwienie polskim klientom swobodnego dostępu do produktów i technologii arduino, będących dotychczas poza ich zasięgiem.
— Arduino to układy elektroniczne zwane często płytką uruchomieniową. To platforma, która wywodzi się z pogranicza oprogramowania i elektroniki. Jej głównymi zaletami są małe rozmiary, mnogość układów wejściowych i wyjściowych, otwarta licencja — opowiada Piotr Danel. Jak twierdzi, powodów, dla których warto zaufać jego firmie, jest wiele.
— Każdy nowy artykuł jest przez nas osobiście testowany, nie polecamy niesprawdzonych rozwiązań. Jeśli produkt nie spełnia naszych oczekiwań lub jego mechanizm działania jest inny niż podaje producent, nie bierzemy go w ogóle pod uwagę. Dajemy więc gwarancję tylko na sprawdzone produkty. Poza tym realizujemy zamówienia szybko, w 2-3 dni— mówi Piotr Danel. Jego firma otrzymuje e-Gazelę już po raz drugi. Z pewnością sukces nie spowoduje jednak, że osiądzie na laurach.
— Starając się wyjść naprzeciw potrzebom klientów, ciągle poszerzamy asortyment. Naszym planem na najbliższą przyszłość jest modernizacja sklepu. Trwają prace nad zmianą grafiki — mówi Piotr Danel.
Zyskowne zainteresowania. Elektronika — poza pracą — to również moje hobby. Dla jednego z moich projektów potrzebowałem modułów, które były dostępne tylko w Chinach. Musiałem sprowadzić ich większą liczbę. Niewykorzystane produkty postanowiłem sprzedać na Allegro. Okazało się, że trafiłem w niszę rynkową — opowiada Piotr Danel.