Firmy IT spotkają się w Wiedniu

opublikowano: 24-02-2019, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza start-upy i firmy z branży IT do wzięcia udziału w spotkaniach B2B podczas giełdy kooperacyjnej „International B2B Software Days”.

Odbędzie się ona w połowie marca w Wiedniu. Giełda kooperacyjna to seria uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Aby wziąć w niej udział, trzeba zarejestrować się na to wydarzenie, wypełniając formularz online znajdujący się na stronie internetowej giełdy. Termin rejestracji upływa 28 lutego. Warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ im wcześniej dana firma pojawi się w systemie, tym więcej zagranicznych partnerów będzie mogło zapoznać się z jej ofertą. Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny.

14-15.03 W tych dniach w Wiedniu odbędzie się giełda kooperacyjna „International B2B Software Days”.

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu