Firmy IT zjadą do Lizbony

  • DI
opublikowano: 03-10-2019, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza firmy z branży IT do udziału w giełdzie kooperacyjnej Lisbon Beyond Summit 2019.

Odbędzie się ona przy okazji największego w Europie wydarzenia dla start-upów, czyli Web Summit, i jest skierowana do firm działających w dziedzinach IT, ICT, fin-tech, deep-tech i cyberbezpieczeństwa. Giełda polega na serii dwustronnych, wcześniej zaaranżowanych, 20-minutowych spotkań B2B między przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Aby uczestniczyć w giełdzie, należy zarejestrować się na jej stronie i wybrać firmy, z którymi chce się nawiązać współpracę.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest nieodpłatny, natomiast uczestnicy pokrywają z własnej kieszeni koszty transportu i zakwaterowania. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

6.11 Tegodnia odbędzie się giełda w Lizbonie. Więcej informacji: https://lisbon-beyondsummit-2019.b2match.io/, agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu