Firmy omówią handel ze wschodem

Adam Brzozowski
01-06-2001, 00:00

Firmy omówią handel ze wschodem

W dniach 27 i 28 czerwca 2001 r. w hotelu Forum odbędą się „Polish Export Support Program — Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Kazachstan” — spotkania dla firm zainteresowanych eksportem towatrów lub usług na rynki wschodnie oraz dla spółek już działających na tych rynkach i zamierzających rozszerzyć swoją ofertę.

Organizatorem spotkania jest suwalska firma Salamon Consulting.

— Nasza spółka prowadzi szkolenia i konsultacje oraz doradztwo dla firm, które chcą pozyskać klientów za granicami kraju. Jednym z powodów słabej kondycji polskiego eksportu jest niski stan wiedzy przedsiębiorców o handlu zagranicznym i brak niezbędnego doświadczenia w tym zakresie. Podczas spotkań tego typu przekazujemy firmom nasze know-how oraz doświadczenie innych przedsiębiorców w zakresie zabezpieczenia transakcji finansowych, logistyki czy sposobów finansowania działalności — mówi Marian Salamon, prezes spółki Salamon Consulting Organizowane przez SC spotkania odbywają się co miesiąc, a każde z nich poświęcone jest osobnym zagadnieniom i obszarom handlu. Co roku spółka wydaje poradnik dla eksporterów działających na rynkach wschodnich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adam Brzozowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Firmy omówią handel ze wschodem