Firmy spożywcze wypromują się w Belgii

opublikowano: 14-01-2014, 00:00

Nowi kontrahenci i kontrakty czekają na przedsiębiorców, którzy wybiorą się na giełdę kooperacyjną do belgijskiego Kortrijk.

W połowie marca odbędzie się misja gospodarcza przeznaczona dla firm z branży spożywczej. Główny cel: udział w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 17 marca przy okazji targów spożywczych Tavola w Kortrijk w Belgii. Zakres targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego. Wyjazd organizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

— Uczestnictwo w giełdzie będzie dobrą okazją do znalezienia partnera handlowego, pozyskania nowych zleceń i zareklamowania swojej działalności. Chodzi tu zarówno o producentów, jak też importerów i dystrybutorów — mówi Aleksandra Wadowska z PARP.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań B2B. Wezmą w nich udział przedstawiciele firm z różnych krajów działający w tej samej branży i zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Uczestnictwo w spotkaniach B2B jest bezpłatne. Zarejestrowani przedsiębiorcy otrzymają bilet wstępu na targi. Natomiast koszty przelotu i zakwaterowaniaprzedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie. Warto mieć na uwadze, że w przypadku rezygnacji z udziału w giełdzie i niepoinformowania o tym organizatorów do 13 marca uczestnicy zostaną obciążeni kwotą 100 EUR.

21.02

Do tego dnia można zgłaszać się na giełdę.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aleksandra Wadowska, PARP aleksandra_wadowska@parp. gov.pl http://b2match.eu/ FoodBusinessMeetings2014/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu