Flesz kadrowy

Aneta Królak
opublikowano: 22-03-2002, 00:00

Nick Perch

Partner w PricewaterhouseCoopers Consulting, objął stanowisko szefa grupy ds. sektora finansowego w Polsce. Będzie ściśle współpracował z innymi partnerami zajmującymi się sektorem finansowym w Europie Środkowej i Wschodniej, koncentrując się na klientach z sektora bankowego i ubezpieczeniowego.

Sullivan

O’Carroll

Dotychczasowy dyrektor grupy produktów kulinarnych, napojów oraz wyrobów przeznaczonych dla gastronomii w regionie południowo-wschodniej Afryki objął stanowisko prezesa Nestlé Polska. Z Nestlé związany jest od 29 lat. Ma 51 lat, pochodzi z Afryki Południowej. Jest absolwentem Uniwersytetu w Pretorii.

Jerzy

Kalinowski

Został prezesem firmy AMG.net, działającej w branży nowych technologii. Ostatnio był współzałożycielem i prezesem spółki i-start.pl, inwestującej w projekty teleinformatyczne. Od marca 2001 r. pełni też funkcję wiceprezesa Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Jest absolwentem PW oraz University of Rochester w USA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak

Polecane