Fundusz dnia: Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek

Anna Borys
opublikowano: 20-07-2009, 20:44

Dziś coś dla naśladowców Rockefellera:

Małe i średnie spółki wracają z banicji. Jednak daleko im jeszcze do odzyskania popularności z 2007 r. I dobrze - taka sytuacja sprzyja adekwatnej wycenie, a co za tym idzie - mniej ryzykownym zyskom. Warto pamiętać zasadę, którą stosował John Rockefeller. Gdy spotkał na ulicy pucybuta, który zaczął mu udzielać rad o inwestowaniu, natychmiast sprzedał swoje akcje. To pozwoliło mu uchronić majątek przed ogromnymi stratami. Warto brać przykład z tej strategii i zanim wszyscy zaczną mówić, że małe i średnie spółki to najlepsza inwestycja (wtedy jest już za późno, żeby w nie inwestować), kupić je wcześniej. Produkt inwestujący właśnie w ten sektor ma w swojej ofercie m.in. Noble Fund TFI.

Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek jest przeznaczony dla inwestorów oczekujących ponadprzeciętnych zysków w długim horyzoncie inwestycyjnym. W długim tzn. minimum pięcioletnim okresie inwestowania. Towarzystwo pobiera rocznie 4 proc. opłaty za zarządzanie.

Przeczytaj więcej na stronie funduszu!

Zobacz inne teksty z kategorii doradca.pl!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Borys

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Fundusze / Fundusz dnia: Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek