Gazele 2017: Materiały najwyższej jakości

opublikowano: 26-12-2017, 22:00

II MIEJSCE W RANKINGU GAZELE BIZNESU 2017 — NEOTHERM Z BIELSKA BIAŁEJ

Śląska Gazela Biznesu inwestuje i wkrótce rozszerzy zasięg działania na cały kraj.

Po przekształceniach w ramach grupy sprzed kilku lat spółka Neotherm zajmuje się przede wszystkim handlem. Oferuje wełnę mineralną różnych producentów, styropian, wiele rodzajów płyt stosowanych w budownictwie — m.in. izolacyjne, wodoodporne, ognioochronne czy akustyczne, a także inne akcesoria budowlane. Neotherm jest też producentem chemii budowlanej dostępnej pod markami „Neo” oraz systemu ociepleń „Neotherm Patent”.

— Siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej, a sieć dystrybucji obejmuje cały kraj, ale najbardziej rozwinięta jest w województwach mazowieckim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim i na Dolnym Śląsku — mówi Rafał Piotrowiak, komandytariusz spółki.

Grupa Neotherm, do której zalicza się spółka, ma fabryki w Biskupcu, Chmielowie i Myszkowie. W planie jest budowa kolejnych, co umożliwi dostarczenie wyrobów budowlanych w dowolne miejsce w Polsce. — Ostatnio można zauważyć, że klienci coraz większe znaczenie przywiązują do jakości produktów i ich walorów użytkowych, a mniejsze do ceny — dodaje Rafał Piotrowiak.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu