GDDKiA ogłosiła przetarg na odcinek S6 Koszlin/Sianów - Słupsk

ISBNews
07-10-2015, 15:37

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ogłosiła postępowanie przetargowe na zaprojektowanie i budowę ostatnich odcinków drogi S6. Przetarg obejmuję 3 zadania o łącznej długości 45,2 km pomiędzy końcem obwodnicy Koszalina i Sianowa, a początkiem istniejącej obwodnicy Słupska, podała Dyrekcja.

"Tym samym cała droga S6 jest już na etapie przetargu, bądź realizacji (odcinki Nowogard – Goleniów i Płoty - Kiełpino). Ekspresowo z Koszalina do Słupska powinniśmy pojechać w 2020 roku" - czytamy w komunikacie.

Ogłoszony przetarg obejmuję realizację 3 zadań: koniec obwodnicy Koszalina i Sianowa - początek obwodnicy Sławna o długości 20,2 km, obwodnica Sławna w ciągu drogi S6 o długości 11 km, koniec obwodnicy Sławna - początek obwodnicy Słupska o długości 14 km.

Ogłoszony przetarg ma charakter ograniczony. Kryteriami wyboru ofert będzie cena w 90%, termin realizacji w 5% i gwarancja (od 5 do 10 lat) w 5%. Czas realizacji projektów w formule zaprojektuj i buduj będzie wynosił od 34 do 37 miesięcy (w tym 15 miesięcy na prace projektowe i uzyskanie decyzji ZRID). Z czasu realizacji prac budowlanych wyłączane będą okresy zimowe (od 15 grudnia do 15 marca).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / GDDKiA ogłosiła przetarg na odcinek S6 Koszlin/Sianów - Słupsk