Genesis PR wspiera patrole motocyklowe

DI
opublikowano: 20-10-2010, 13:34

Genesis PR nawiązała współpracę z Fundacją „Jednym Śladem”. Sztandarowym projektem organizacji jest edukacja i prowadzenie prac wspierających bezpieczeństwo na drogach oraz tworzenie Motocyklowych Patroli Pomocowych.

Agencja Genesis PR odpowiada za biuro prasowe i działania wizerunkowe na rzecz Fundacji „Jednym Śladem”, złożonej z pełnych pasji motocyklistów

Zobacz więcej

Materiały promocyjne Fundacji

Jednym z celów statutowych organizacji jest stworzenie Motocyklowych Patroli Pomocowych, które będą udzielać pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia. Bezpłatnymi szkoleniami użytkowników drogowych, w tym wolontariuszy tworzących patrole, zajmie się m.in. WORD (Warszawski Ośrodek Ruchu Drogowego), który patronuje i wspiera „jednośladowców”. PonadtoFundacja zamierza m.in.: ubiegać się o zmiany w kodeksie ruchu drogowego, poszerzać wiedzę społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa, a przede wszystkim szkolić kierowców z udzielania pierwszej pomocy, promować wprowadzenie zmian w poziomym oznakowaniu ulic i pozyskiwać wsparcie od państwowych instytucji w celu usprawnienia ruchu i ułatwienia jednośladom poruszania się po polskich drogach.

Więcej informacji na www.genesispr.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Genesis PR wspiera patrole motocyklowe