Getin dopłaci do oszczędności 4 proc.

Weronika A. Kosmala
opublikowano: 25-02-2015, 00:00

Finanse osobiste

Getin Bank zobowiązał się do utrzymywania do końca przyszłego roku oprocentowania 4 proc. na koncie oszczędnościowym. Wkłady objęte ofertą nie mogą jednak przekroczyć 10 tys. zł.

Jeśli wpłacimy więcej, pozostałe środki oprocentowane będą standardowo — w zależności od przejawianej aktywności — od 2,5 do 2,9 proc. Bank gwarantuje również, że wypłacanie pieniędzy w tym czasie nie spowoduje utraty odsetek. O ile wpłat dokonywać można nieograniczoną ilość razy, wypłacanie częściej niż dwa razy w miesiącu obciążone jest opłatą prawie 10 zł.

Konto oszczędnościowe kierowane jest do klientów, którzy co miesiąc otrzymują wynagrodzenie w minimalnej wysokości 1 tys. zł. Transakcje dokonywane przez nich kartą debetową wynieść muszą w sumie co najmniej 300 zł, niezbędna jest również zgoda na przekazy marketingowe. Do tej pory najwyższym oprocentowaniem 3,5 proc. zachęcał Bank SMART — jego oferta aktualna jest jednak do połowy marca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Weronika A. Kosmala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu