COMP: Wybór podmiotu do zbadania sprawozdań finansowych

opublikowano: 2018-07-13 14:52

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 33 / 2018
Data sporządzenia: 2018-07-13
Skrócona nazwa emitenta
COMP
Temat
Wybór podmiotu do zbadania sprawozdań finansowych
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Comp S.A. informuje, że otrzymał uchwałę Rady Nadzorczej Spółki, która po zapoznaniu się z rekomendacjami i sprawozdaniem Komitetu Audytu dokonała w dniu 12 lipca 2018 r. wyboru podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych Comp S.A. i grupy kapitałowej Comp S.A., tj. spółki Misters Audytor Adviser sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiśniowa 40 lok. 5 (nr wpisu PIBR 3704).
Z Misters Audytor Adviser sp. z o.o. ma zostać zawarta umowa o wykonanie: (i) badania skonsolidowanego sprawozdania grupy kapitałowej Comp S.A. za rok 2018 i 2019; (ii) badania jednostkowego sprawozdania Comp S.A. za rok 2018 i 2019 oraz przeglądu tych sprawozdań finansowych za I półrocze 2018 r. oraz I półrocze 2019 r.
Comp S.A. dotychczas nie korzystała z usług wybranego podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych w powyższym zakresie.
Rada Nadzorcza dokonując wyboru podmiotu do zbadania sprawozdań finansowych postępowała zgodnie z obowiązującymi przepisami, regulacjami wewnętrznymi i normami zawodowymi.
Umowa o świadczenie usług zostanie zawarta na okres 2 (dwóch) lat.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-07-13 Andrzej Wawer Wiceprezes Zarządu