Globalworth bierze Chmielną 89

opublikowano: 04-11-2019, 22:00

Będący w trakcie budowy biurowiec Chmielna 89 w Warszawie oraz krakowski Tischnera Office dołączą do portfolio Globalworth Poland.

Firma podpisała umowę przedwstępną z realizującym obie inwestycje biurowe Cavatina Holdingiem. W przypadku zakupu w stolicy kluczowe było sąsiedztwo wieżowca Warta Tower, którego firma jest właścicielem i który zamierza zmodernizować w 2022 r. Globalworth podkreśla, że dzięki temu zyska „potencjał do stworzenia nowej, wielofunkcyjnej lokalizacji w samym sercu Warszawy”.

60 tys. m kw. - taką powierzchnią najmu będą dysponować dwa obiekty, które kupuje Globalworth…

600 tys. m kw. - …a tyle będzie miał cały polski portfel firmy (23 nieruchomości łącznie z nowymi nabytkami).

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu