Głos Przedsiębiorcy pełen pomysłów

opublikowano: 20-02-2019, 22:00

Już 249 propozycji zmian w przepisach zgłosili przedstawiciele biznesu w aplikacji Głos Przedsiębiorcy — podaje resort przedsiębiorczości.

Informuje też, że 23 pomysły już zrealizowano, a trwają konsultacje dotyczące ewentualnego wprowadzenia kolejnych 39. Rolą Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT) w obsłudze Głosu Przedsiębiorcy jest wstępna analiza zgłaszanych propozycji. Resort opiniuje je we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich. Proponowane projekty mogą dotyczyć siedmiu zagadnień. To: rozwój działalności gospodarczej, prawa i obowiązki przedsiębiorcy, finansowanie, wprowadzanie innowacyjnych produktów i usług na rynek, handel zagraniczny, informacje dla przedsiębiorców i inwestowanie w Polsce. Pomysł oceniony jako istotny i możliwy do wprowadzenia jest kierowany do resortu właściwego dla danej sprawy. Każdy, kto zgłaszał pomysł, może sprawdzić, jak zostanie on oceniony przez innych przedsiębiorców, a także wyrazić opinię o projektach pozostałych użytkowników aplikacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu