Gosiewski: Prezydent jest przychylny LPR w rządzie

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 05-05-2006, 12:48

Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski powiedział, że prezydent jest przychylny udziałowi LPR w rządzie.   "Prezydent jest przychylny, aby LPR była uczestnikiem koalicji i aby miała swoją reprezentację w dwóch resortach" - powiedział Gosiewski po spotkaniu z prezydentem.

Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski powiedział, że prezydent jest przychylny udziałowi LPR w rządzie.   "Prezydent jest przychylny, aby LPR była uczestnikiem koalicji i aby miała swoją reprezentację w dwóch resortach" - powiedział Gosiewski po spotkaniu z prezydentem.

Gosiewski dodał, że sprawy szczegółowe związane z działaniem rządu po wejściu do niego Ligi będą zapewne musiały być wyjaśnione w osobistej rozmowie prezydenta z premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem, a także przedstawicielami partii wchodzących do koalicji, czyli Andrzejem Lepperem, Romanem Giertychem oraz Adamem Lipińskim (prezes PiS Jarosław Kaczyński przebywa w piątek w Kielcach).

Do prezydenta udał się już premier. Gośćmi w Pałacu Prezydenckim mają być także Lepper i Giertych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Gosiewski: Prezydent jest przychylny LPR w rządzie