GPW czeka na nowe spółki

Tadeusz Markiewicz
01-10-2003, 00:00

We wtorek 7 października Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie organizuje seminarium dla zarządów spółek zainteresowanych wejściem na giełdę. Uczestnikami będą głównie ubiegłoroczne Gazele Biznesu „PB” ale nie tylko. Udział w seminarium jest wolny od wszelkich opłat. Spółki zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt telefoniczny z Działem Emitentów GPW, Bożena Adamiak tel. (022) 5377214 lub e-mailem: bozena.adamiak@gpw.com.pl.

Celem spotkania będzie zaprezentowanie w prosty i przejrzysty sposób, korzystając z przykładów innych firm, którym powiodła się publiczna emisja, w jaki sposób za pomocą GPW można pozyskać kapitał na dalszy rozwój.

Do udziału w spotkaniu giełda zaprosiła wszystkie podmioty, które wspomagają spółki w ich drodze na giełdę: Komisję Papierów Wartościowych i Giełd, biura maklerskie, firmy doradcze, agencje PR. „PB”, patron prasowy spotkania, poradzi spółkom — jak skutecznie współpracować z mediami podczas publicznej oferty.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Markiewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / GPW czeka na nowe spółki