GPW: Gino Rossi zmierza na szczyt

(Artur Szymański)
02-10-2006, 16:07

Kurs Gino Rossi wybił się dziś górą z wąskiej konsolidacji trwającej od końca sierpnia. Taką możliwość sygnalizowałem w komentarzu po sesji 28 września.

Kurs Gino Rossi wybił się dziś górą z wąskiej konsolidacji trwającej od końca sierpnia. Taką możliwość sygnalizowałem w komentarzu po sesji 28 września.

Spółce handlującej markowym obuwiem pomagają prasowe spekulacje dotyczące nazwy dystrybutora odzieży, który zostanie przejęty przez giełdowego emitenta. Inwestorzy zachowują się w sposób podręcznikowy i dziś „kupują plotki”.

Przedstawiciele Gino Rossi obiecują rozwiać wątpliwości w najbliższych dniach. Możliwe że wówczas przyjdzie czas na „sprzedawanie faktów”. Kurs spółki w poniedziałek rośnie w okolice 17,6 zł. Do rekordu 18,5 zł z 4 sierpnia brakuje wzrostu tylko o 5 proc. zobacz notowania ASZ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Artur Szymański)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / GPW: Gino Rossi zmierza na szczyt