Gracze docenili akcje Softbanku

Dariusz Karolak
opublikowano: 29-08-2001, 00:00

Gracze docenili akcje Softbanku

O lepszym od reszty IT zachowaniu Softbanku pisałem 13 VIII. Znamy już przyczynę. Jest nią próba przejęcia kontroli nad SFT przez Prokom, który na ten cel przygotowuje środki. 11-miesięczna linia bessy z wykresu liniowego została pokonana. Nie powinno być problemu z realizacją górnego wybicia z trójkąta symetrycznego jaki powstał od 24 VII do 24 VIII, 26,6. Siła popytu jest duża, co widać po grubości i braku cieni powstałego wczoraj korpusu.

Wskaźniki potwierdzają obecne wzrosty i zapewniają dobre perspektywy tak w krótkim jak i średnim terminie. Unikalną cechą na skalę całego rynku jest wysoka płynność Softbanku umożliwiająca aktywne inwestowanie intra-day. Swojego rodzaju okazją do okazyjnych zakupów może okazać się dymisja ministra finansów, która może skłonić amerykańskich depozytariuszy do pozbycia się resztek posiadanych akcji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy