Granty na szkolenia o e-zamówieniach

opublikowano: 02-09-2019, 22:00

Pod koniec miesiąca przedsiębiorcy, którzy planują przystąpić do przetargów publicznych, będą mogli ubiegać się o dotacje.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs z działania 2.2 programu Wiedza Edukacja Rozwój („Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw i budowy przewagi konkurencyjnej na rynku”). W puli jest 15 mln zł. Przedstawiciele rządowej agencji chcą zachęcać firmy do udziału w przetargach publicznych. Dlatego uruchomili nabór na dofinansowanie MŚP, których szefowie i pracownicy chcą poszerzyć wiedzę na temat krajowych zamówień.

O granty mogą wnioskować m.in. przedstawiciele biznesu, organizacji pracodawców i samorządu gospodarczego, a także podmiotów działających na rzecz zatrudnienia i rozwoju gospodarczego. Muszą mieć doświadczenie doradcze związane z partnerstwem publiczno-prywatnym i e-zamówieniami. Więcej informacji: www.parp.gov.pl

WAŻNA DATA 30.09 Odtego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z działania 2.2 programu Wiedza Edukacja Rozwój. Nabór zakończy się 15 października.

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy