Grzegorz Zawada nowym dyrektorem DM PKO BP

opublikowano: 01-07-2019, 16:32

Grzegorz Zawada wraca do pracy w Domu Maklerskim PKO BP: od 1 września będzie dyrektorem brokera. Tę funkcję pełnił już w latach 2011-2014.

Menedżer, który ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym (nie tylko polskim, bo pracował w Londynie), w międzyczasie był wiceprezesem Giełdy Papierów Wartościowych, członkiem zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, i wiceprezesem Noble Securities. Ostatnio, przez kilka miesięcy, pełnił funkcję dyrektora odpowiedzialnego za realizację strategii saudyjskiej giełdy Tadawul.

Grzegorz Zawada po pięciu latach przerwy wraca do DM PKO BP.
Zobacz więcej

Powrót:

Grzegorz Zawada po pięciu latach przerwy wraca do DM PKO BP. Fot: Marek Wiśniewski, Puls Biznesu

Zobacz także

Grzegorz Zawada zastąpi Filipa Paszkego, który kilka tygodni temu pożegnał się z DM PKO BP. Broker był w maju graczem numer 3 na polskiej giełdzie pod względem obrotów na rynku akcji w transakcjach sesyjnych. Jego udział wyniósł 6,21 proc. Licząc od początku roku udział sięga 7,39 proc., co również daje trzecią pozycję, po bankach JP Morgan i Merrill Lynch.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu