GW: Skrzypek zastąpi Podsiadłę na stanowisku prezesa PKO BP

(Marek Druś)
opublikowano: 08-12-2005, 08:15

Rada nadzorcza PKO BP przyjmie dziś rezygnację prezesa Andrzeja Podsiadły, poinformowała Gazeta Wyborcza powołując się na nieoficjalne informacje. Ma go zastąpić Sławomir Skrzypek, wiceprezydent Warszawy.

Rada nadzorcza PKO BP przyjmie dziś rezygnację prezesa Andrzeja Podsiadły, poinformowała Gazeta Wyborcza powołując się na nieoficjalne informacje. Ma go zastąpić Sławomir Skrzypek, wiceprezydent Warszawy.

- Taka jest rola prezesa, że zawsze może być odwołany. Nie żyję w sytuacji ciągłego zagrożenia. Ja tu pracuję, tak jakbym miał pracować do emerytury, a czy będę odwołany, to się okaże - mówił 14 listopada Podsiadło pytany przez dziennikarzy w związku z pogłoskami o jego dymisji. Prezes PKO BP zaznaczył jednak wówczas, że choć "wszystko jest możliwe", to kierowany przez niego bank jest tak dużą instytucją, że zmian nie dokonuje się w niej z dnia na dzień. 

MD, PAP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane