Hellmann przejmie Eurologistik

MIB
opublikowano: 14-12-2006, 00:00

Hellmann Worldwide Logistics, operator logistyczny, ogłosił przejęcie od 1 stycznia 2007 r. działalności operacyjnej firmy Eurologistik w Stuttgarcie. Eurologistik jest przedsiębiorstwem działającym na rynkach międzynarodowych, zajmującym się przede wszystkim spedycją do Anglii, Irlandii, Austrii, Włoch, Turcji i Iranu.

— Rozwój firmy na terenie Europy jest istotny. Poza granicami Niemiec Hellmann działa aktywnie w Anglii, Polsce i w Czechach, gdzie posiada własne filie zajmujące się transportem lądowym. Biura w tych krajach współpracują najchętniej z partnerami należącymi do System Alliance w Niemczech, jednak niestety nie jest to wszędzie możliwe. Na skutek zmian dotyczących współpracy z filiami zagranicznymi firmy Hellmann, jakie miały miejsce w przeszłości w Stuttgarcie i okolicy, międzynarodowa spedycja ładunków drobnicowych partnerów z tego regionu nie mogła odbywać się za pośrednictwem filii firmy Hellmann w Polsce i Czechach. Brakowało również rozwiązania dla rynku brytyjskiego — mówi Klaus Hellmann, prezes Hellmann Worldwide Logistics.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu