Hiszpańska szansa dla dystrybutorów win

opublikowano: 11-12-2019, 22:00

Importerzy i dystrybutorzy win znad Wisły będą mogli wziąć udział w misji gospodarczej „VIII Food & Wine Inward trade Mission” w Logroño w Hiszpanii.

Wydarzenie odbędzie się w ostatnich dniach lutego. Program imprezy przewiduje spotkania B2B z hiszpańskimi producentami wina i wizyty studyjne w tamtejszych wybranych winiarniach. Misja gospodarcza jest przeznaczona dla importerów i dystrybutorów wina działających na rynku przynajmniej trzy lata i osiągających obroty na poziomie minimum 500 tys. EUR. Organizatorem misji gospodarczej jest Stowarzyszenie Pracodawców Regionu La Rioja. Zastrzega ono sobie prawo do wyboru uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na pokrycie kosztów przelotu i zakwaterowania. Co ważne, zgłoszony przez firmę przedstawiciel powinien mieć umocowanie do podejmowania decyzji zakupowych. Szczegółowe informacje o misji gospodarczej można znaleźć na stronie https://food-wine-2020.b2match.io/home.

WAŻNA DATA

26-27.02 - w tych dniach odbędzie się misja gospodarcza dla importerów i dystrybutorów win.

WIĘCEJ INFORMACJI: Agnieszka Promianowska, PARP, agnieszka_promianowska@parp. gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy