Hogart wdraża system RB HR & Payroll w Pilkingtonie

Marcin Złoch
27-02-2002, 00:00

Firma konsultingowa Hogart, wdraża system zarządzania zasobami ludzkimi RB HR & Payroll w firmie Pilkington. Wdrożenie rozpoczęto w hucie w Sandomierzu. Celem wdrożenia ma być usprawnienie prowadzenia polityki personalnej, obsługi płatności dla ZUS i urzędów skarbowych dla blisko 250-osobowej załogi huty. RB HR & Payroll jest pośrednio połączony z systemem bankowym używanym przez firmę, a specjalnie na potrzeby tego klienta Hogart stworzył elektroniczny arkusz pracy służący do rozliczania czasu pracy poszczególnych pracowników. Każdy kierownik wypełnia odpowiedni arkusz Excela i przesyła pocztą elektroniczną do Działu Płac, gdzie automatycznie pobiera się dane i włącza je do systemu. Całość pracuje w sieci LAN, zainstalowana jest na systemie Windows NT i korzysta z bazy danych Microsoft SQL. Możliwa jest jednoczesna praca trzech użytkowników.

System RB HR & Payroll zastąpi dotychczas używane narzędzia prowadzenia polityki kadrowej i naliczania płac, które funkcjonowały osobno. Wdrożenie rozpoczęto w grudniu 2001 r., zakończenie zaplanowano w pierwszej dekadzie marca 2002 roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Złoch

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Hogart wdraża system RB HR & Payroll w Pilkingtonie