Home Broker inwestuje w ludzi

DCZ
opublikowano: 10-09-2010, 14:24

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu uruchamia specjalnie dla doradców firmy Home Broker studia podyplomowe z zakresu obrotu nieruchomościami.

Nauka będzie się odbywała na Wydziale Zarządzania Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Podejmie ją 100 doradców nieruchomościowych i finansowych. Koszt studiów pokrywa Home Broker, który przeznaczy na ten cel pół miliona złotych.

— Przykładamy szczególną wagę do tego, aby nasi pracownicy stale podnosili swoje kompetencje. Zwiększa to ich satysfakcję z pracy, a jednocześnie korzystnie wpływa na poziom usług świadczonych przez firmę. Skala wzrostu biznesu w 2009 i 2010 roku pozwala nam na zaangażowanie się w taki projekt — wyjaśnia Damian Milibrand, prezes Home Broker. Wykłady i ćwiczenia będą prowadzone dwutorowo — we Wrocławiu i w Warszawie. Blok tematyczny to w sumie 220 godzin nauki.

— Najlepiej w zawodzie doradcy ds. nieruchomości sprawdzają się osoby, które mają doświadczenie w budowaniu relacji z klientami, a ich pasją są nieruchomości, chociaż w ramach podstawowych studiów ukończyły różne kierunki, np. prawo, budownictwo czy chemię. Możliwość uczestnictwa w studiach podyplomowych pozwoli takim osobom zdobyć wykształcenie kierunkowe — mówi Marcin Dudek, menedżer ds. rekrutacji w Home Broker.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane